Gizlilik Politikası

KVKK kapsamında gizlilik politikamız ifade edilip bazı detaylar sizlerle aşağıda paylaşılmıştır.

Kişisel bilgileri güvende tutmak ve bunlara yetkisiz erişimi, bunların kullanımını veya ifşasını önlemek için çeşitli fiziksel ve teknik önlemler kullanmaktadır. Elektronik veriler ve veri tabanları hem fiziksel hem de elektronik araçlar kullanılarak bilgiye erişim üzerinde kontrol sağlayan güvenli bilgisayar sistemlerinde depolanır. İş arkadaşlarımız veri koruma eğitimi alırlar ve iş arkadaşlarının kişisel bilgileri işlerken izlemeleri gereken bir dizi ayrıntılı güvenlik ve veri koruma politikasını uygular.

Fuarlarda fotoğraf ve video çekimleri gerçekleştirilmektedir. Katılımcıları öne çıkaran fotoğraf ve videoların çekildiği yerlerde, bu fotoğraflar ve videolar tanıtım amacıyla kullanabilir.

Veriler ayrıca yaklaşan etkinlikler veya yeni ürünler hakkında bilgi sağlamak ve yalnızca ürünlerimiz ve hizmetlerimiz hakkında ilgili reklamları almanızı sağlamak için LinkedIn, Twitter, Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarındaki reklam kampanyalarında da kullanılabilir.

Çevrimiçi deneyimlerinizi anlamak ve analiz etmek ve hangi etkinliklerin, ürünlerin ve hizmetlerin ilginizi çekebileceğini belirlemek için izleme teknolojileri aracılığıyla toplanan bilgiler kişisel olarak tanımlanabilir bilgilerle birleştirilebilir.

Konum verilerinizin kullanılmasına izin verdiğiniz durumlarda, belirli mobil uygulamalar, siz uygulamayı kullanırken etkinliklerde gezinmenize ve katılımcıların ve sponsorların ürünlerini dikkatinize sunmanıza yardımcı olmak için konum verilerini kullanabilir.Pazarlamayla ilgili e-postalarımız, e-postaların açılıp açılmadığını ve e-posta içindeki bağlantılara yapılan herhangi bir tıklamayı doğrulamak için diğer teknolojilerle birleştirilip birleştirilmediğini bize bildiren kampanyaya özgü tek bir "web işaret pikseli" içerir. Bu bilgileri, hangi e-postaların sizi daha çok ilgilendirdiğini belirlemek ve e-postalarımızı açmayan kullanıcıların bunları almaya devam etmek isteyip istemediklerini sorgulamak gibi amaçlarla kullanabiliriz. E-postayı sildiğinizde piksel de silinecektir.

Bir çevrimiçi hizmete abone olduğunuzda, eşlik eden e-postalar benzer şekilde bir piksel içerir.

Akreditasyon amacıyla katılımı doğrulamak, hangi bilgilerin ilginizi çekeceğini belirlemeye yardımcı olmak ve sitelerimizde görülen reklamları özelleştirmek için bu e-postalar ve çevrimiçi hizmetlerimizle etkileşim izlenebilir.

Pikselin cihazınıza indirilmesini istemiyorsanız, gönderdiğimiz bağlantılara tıklamamayı veya e-posta ile pazarlama veya çevrimiçi etkinliklerden çıkmayı seçmelisiniz. Bu bilgiler kişisel kimliğinizle bağlantılı olabilir.

Çevrimiçi üyelik toplulukları, bülten panoları ve sohbet  alanları içinde

Bir profil ve diğer kişisel bilgiler oluşturmanıza ve yayınlamanıza izin veren sitelerimizde çevrimiçi üyelik topluluklarına katılmayı seçebilirsiniz. Bu topluluklar, profilinizin ve diğer bilgilerin ne kadarının herkese açık hale getirileceği veya topluluk içindeki diğer kişilerle paylaşılacağı konusunda seçim yapılmasına izin veren gizlilik denetimleri sağlayabilir.Gizlilik kontrolleri genellikle profilinizi düzenlediğiniz sayfada bulunur ve her birey, varsayılan ayarlar da dahil olmak üzere bu kontrollerin nasıl çalıştığını anlamaktan ve sağlanan bilgilerin nasıl paylaşılıp korunacağını seçmekten sorumludur. Bu çevrimiçi üyelik topluluklarına katılarak, sağlanan bilgileri kullanarak diğer katılımcılar sizinle iletişime geçebilir.

Bu web sitesinin veya bu web sitesinin kullanımı sonucunda kullanılan diğer herhangi bir web sitesinin halka açık topluluk kurullarında veya sohbet alanlarında kişisel bilgileri ifşa ettiğinizde, bu tür kişisel bilgiler o panoyu veya alanı görüntüleyen herkes tarafından toplanabilir ve kullanılabilir. Bu, diğer katılımcılardan veya diğer taraflardan bizim kontrolümüz veya sorumluluğumuz dışında olan istenmeyen mesajlarla sonuçlanabilir.