Selten Fuarcılık

1987 yılında fuar standlarının mimarisiyle hizmet vermeye başlayan Selten Fuarcılık, 1998 yılı itibariyle yurtiçinde medikal, eğitim, IT, inşaat, paketleme sektörlerinde fuar organize etmeye başlamıştır. 2001 yılında Türkiye’nin yaşadığı büyük ekonomik krizle birlikte ülkemiz firmalarının ihracata yönlenmeleriyle yurtdışındaki sayısız fuarın Türkiye temsilciliğini alıp yurtdışı fuarcılığına ilk adımı 2001 yılı başı itibariyle atmıştır. 2004’ten itibaren sahip olduğumuz Türkiye Cumhuriyeti Ticaret Bakanlığı tarafından onaylı A Belgesi ve Yurt Dışı Fuar Organizasyonu Belgesi ile başta Uzak Doğu, Körfez ve Avrupa ülkeleri olmak üzere birçok ülkede önemli uluslararası Milli Katılım fuarları organize etmeye başlamıştır.

Şirketimiz misyonu, tecrübemiz ve kaliteli hizmet anlayışımız ile İhracatçı firmalarımızın yenilikçi, yaratıcı ve yüksek kaliteli Türk markalarını yurtdışında en iyi şekilde tanıtımını yaparak globalleşmelerine katkıda bulunmaktır.

Selten Fuarcılık olarak gıda, gıda paketleme, konaklama hizmetleri, medikal, enerji, yapı inşaat, otomotiv, tekstil, bilişim, makine, tasarım, kuyumculuk, tarım, gemi ve yat sektörlerinde hizmet vermekteyiz.

Firmamız Brezilya, İngiltere, Norveç, Belçika, G.Afrika, Hindistan, B.A.E, Singapur, Güney Kore, Hong Kong, Çin, Malezya, Avustralya, Myanmar, Vietnam, Filipinler gibi bir çok ülkede milli katılım fuarları organize etmeye devam etmektedir.